Logo
rosna
pozadi_trat.gif, 6 kB

Výstava v Chrudimi 2018

Ani v roce 2018 jsme si neodpustili výlet do Chrudimi, abychom se opět pokochali výsledky práce tamních modelářů. Výstava se konala v podobném duchu jako minule, nebudeme se tedy opakovat s popisem výstavních prostor. Kvalitní traťové fotografie nepřeberných unikátních vozidel bude zase lepší zhlédnout přímo na webu autorů. Zde si dovolíme prezentovat pohled okukujícího návštěvníka, který je nám už – nebo ještě – od dětských let vlastní.

Vedle stanice Chrudim Město přibyl další segment s přejezdem přes hlavní silnici. Tato scéna je jistě důvěrně známá řidičům, kteří Chrudim projížděli autem v dobách před postavením obchvatu města.

Areál vlečky dostal do výbavy kancelářskou budovu a nezbytné výrobní prostředky gumokolového charakteru, některé z nich adekvátně patinované.

Zblízka jsme prozkoumali Kocoury, abychom při zpáteční cestě mohli o něco zasvěceněji diskutovat na téma patinace továrních modelů.

Zastánci menších modelových velikostí odpustí, ale dotyčným jsme se věnovali jen okrajově. Už tak stačí, že máme v hlavě brouky hánulkové. Děkujeme za přijetí a těšíme se na příští podívanou.