Logo
rosna
pozadi_trat.gif, 6 kB

Zamračená 749.039 AŽD

Na trh byla uvedena počátkem roku 2014 další barevná mutace Zamračené. Předlohou je tentokrát známá reklamní Zamračená 749.039. Model původem chomutovské lokomotivy, která od roku 2009 nese reklamní nátěr firmy AŽD, je jistě příjemným překvapením pro všechny modeláře.

Firmě MTB se lokomotivu se složitými popisky a lakem podařilo zpracovat velmi dobře. Popisky jsou na správných místech, jsou ostré a dobře čitelné. Detailisti si jistě všimnou na bočnici nezastříkaného okna do strojovny, do kterého by správně měl zasahovat horní žlutý proužek. Barevnými odstíny lokomotiva odpovídá předloze. Jízdní vlastnosti modelu jsou stejné jako u ostatních lokomotiv MTB. Jízda je tichá a lokomotiva je zpřevodována do pomala. K modelu jsou dodávany doplňky stejně jako u předchozích modelů z produkce MTB. V krabičce najdeme kromě hadic, háků nebo stěračů také leptané tabulky s číslem lokomotivy, kulaté znaky ČKD nebo výrobní štítky.

Lokomotiva si jistě najde mnoho spokojených majitelů. Kvalitní zpracování a netradiční vzhled lokomotivy jistě zpestří provoz na našich modelových kolejištích.

Porovnání s jiným modelem stejného typu lokomotivy výrobce MTB.

Jeden komentář k příspěvku “Zamračená 749.039 AŽD”

  1. , Železnice Podbaba » Archiv » Den otevřených dveří 14. 1. 2014 říká:

    […] Zamračená 749.039 AŽD […]