Logo
rosna
pozadi_trat.gif, 6 kB

Pojeďte s námi na tábor

V červenci 2013 se uskuteční tradiční letní tábor leteckých modelářů a elektroniků v Lomech u Jindřichova Hradce. Ovšem s jednou novinkou. A to se samostatnou účastí železničních modelářů. Kdo by se bál či doufal, že náplň tábora bude navazovat na naši činnost během roku na kroužcích, tak to jen částečně. V plánu máme zaměřit se spíše na hry a rozvíjení úplně jiných dovedností. Rádi bychom navázali na úspěšný tábor ve Višňové a využili další zkušenosti z jiných táborů. Samozřejmě si nenecháme ujít blízkost úzkokolejné železnice JHMD, kterou podrobíme důkladnému průzkumu.

Samotný tábor je zatím v přípravě a všechny podrobnosti budeme vědět během jara. Pro informaci však uvedeme základní údaje:

Termín: 29.6. až 13.7. 2013
Místo konání: Turistická základna DDM Praha – Lomy u Jindřichova Hradce
Přibližná cena (odhad): kolem 5000 Kč
K dispozici bude jídelna v hlavní budově, bydlení je však v podsadových stanech. V plánu je několik menších cyklistických výletů a proto je třeba mít vlastní kolo.

Více informací u vedoucích kroužků nebo na naší emailove adrese zeleznice(a)ddmpraha.cz. Popřípadě u hlavního vedoucího Františka Pechláta.
V průběhu času budeme informace zde aktualizovat. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte. Budeme Vás tak moci informovat o aktuálním dění (přihlášky, informační schůzka,…).